MODLA Kişiye Göre Telefon Modu

Numaraya göre telefonunun modunu yönetme uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Meryem Uysal
MODLA Kişiye Göre Telefon Modu, Android sistemli telefonlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve numaraya göre telefonun modunu yönetebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

MODLA Kişiye Göre Telefon Modu, Android sistemli telefonlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve numaraya göre telefonun modunu yönetebileceğiniz bir mobil uygulamadır.

Bazı telefon numaraları vardır bizim için çok önemlidir. Ne olursa olsun o aradığında telefonumuz sesli çalsın isteriz. Bazı numaralar vardır ne ses çıkarsın nede aradığını görmemezlikten gelmek isteriz. Bazı numaralarda vardır ki ne olursa olsun onların aradığını bile duymak istemeyiz.

İşte bu uygulama sayesinde numaraya göre telefonunun modunu yönetebilirsin.

Mesela aradığını duymak istemediğin kişiyi sessizler listesi al, telefonun o anda hangi modda olursa olsun duyma. Yada senin için çok önemli olan kişiyi sesliye al o aradığında telefonun sessizdeyse bile sesli çalsın. Üstelik ses seviyesini bile ayarlayabilirsin. Bide tabi titreşim modu var. Bu listeye aldığın kişiler aradığında çevrendekiler duymasın, aradığını sadece sen bil.

Bunlarla da bitmiyor. Eğer istersen arayan kişiye otomatik mesaj bırakabilirsin. Tabi hangi numaraya ne mesaj gönderilmesi gerektiğini ayarlamak da sana kalıyor.

Bunların yanı sıra senin belirleyeceğin şifreli sms var. Nedir bu şifreli sms?

Sen bir şifre belirliyorsun ve bunu güvendiğin kişilerle paylaşıyorsun. Herhangi biri sana bu şifreyi sms olarak atarsa telefonun otomatik son ses çalar ve eğer istersen en son bulunduğun konum o kişiye sms olarak gönderilir.

Peki ne işe yarar?

Bu uygulama sayesinde seni merak edenler sana ulaşabilir. Yada telefonunu arayıp da bir türlü bulamıyorsan telefonunu sesliye alır ve çaldırıp bulursun. Uygulamayı indirip şifreyi belirledikten sonra şifreli sms de kullanabilirsin. Kullanmak istemezsen şifreyi silip kaydetmen yeterli yada hiç oluşturma.

Kısacası bu uygulama her telefonda olması gereken son derece gerekli bir uygulama!

Daha Fazla Göster
MODLA Kişiye Göre Telefon Modu indir